سایت خبری بانوی سبز

تاریخ شمسی :
شنبه - ۲۱ تیر - ۱۳۹۹
تاریخ قمری :
السبت / 21 ذو القعدة / 1441
تاریخ میلادی :
Jul 11 2020
ساعت :

بانوی سبز سایت خبری مخصوص بانوان

.مجموعه بانوی سبز با ارائه مطالب خبری،تخصصی و تفریحی و توجه به نیازها و دغدغه های بانوان توانسته جایگاه خوبی را در میان بانوان ایرانی بدست آورد.

بانوی آشپزخانه

دنیایی کودکان

بانوی روز

بانوی خانه

دین و زندگی

سرگرمی

مد روز

بانوی موفق

جمعه, 25 اسفند 1396 17:59

پیش‌نویس شیوه‌نامه حضور بانوان و خانواده‌ها در ورزشگاه‌ها آماده شد مطلب ویژه

معاون امور بانوان وزارت ورزش و جوانان از تهیه پیش‌نویس شیوه‌نامه‌ای در خصوص ارائه خدمات ورزشی به بانوان در ورزشگاه‌ها به عنوان تماشاگر خبر داد

فریبا محمدیان در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت با اشاره به تهیه پیش‌نویس شیوه‌نامه‌ای در خصوص ارائه خدمات ورزشی به بانوان در ورزشگاه به عنوان تماشاگر، گفت: وزارت ورزش و جوانان این پیش‌نویس را جهت فراهم ساختن زیرساخت‌های لازم برای حضور زنان در ورزشگاه‌ها تهیه کرده است؛ براساس این پیش‌نویس خانواده‌ها و بانوان، برخی از رشته‌های ورزشی را به راحتی می‌توانند تماشا کنند؛ در حالی که مدیریت مسابقات به خوبی انجام می‌شود، فدراسیون‌ها نقش خود را به درستی انجام می‌دهند و وزارت ورزش نیز نقش حاکمیتی خود را ایفا می‌کند.
 وی افزود: طبق این پیش نویس حضور خانم‌ها برای تماشای برخی از رشته‌های ورزشی به الزامات خاصی نیاز دارد و در برخی از رشته‌ها مانند شنا حضور بانوان به دلیل مسائل دینی و شرعی امکان‌پذیر نیست.

محمدیان بیان کرد: حضور بانوان در تمام مسائل اجتماعی به ویژه حضور در ورزشگاه‌ها به چتر حمایتی فرهنگ نیاز دارد؛ برای این حضور باید تمهیدات و تسهیلات سخت‌افزاری لازم به معنی مناسب‌سازی فیزیکی ورزشگاه‌ها مانند ایجاد زیرساخت‌های رفاهی و بهداشتی کاملا مجزا ویژه بانوان و... در نظر گرفته شود.

معاون امور بانوان وزارت ورزش و جوانان افزود: ایجاد زیرساخت‌های نرم‌افزاری به معنای مدیریت، برنامه‌ریزی مانند توجه به معیارهایی همچون پوشش ورزشکاران، روح حاکم بر رشته ورزشی( خشونت و...) برای حضور زنان در ورزشگاه‌ها یکی دیگر از الزامات است تا از این طریق فرهنگی که شایسته نظام جمهوری اسلامی است نهادینه شود؛ قطعا تماشاگران زن و مرد مسابقات ورزشی از این هدف به خوبی حمایت می‌کنند.

بازدید 694 بار آخرین ویرایش در دوشنبه, 20 فروردين 1397 22:16
کلیه حقوق این سایت متعلق به بانوی سبزمی باشد.
طراحی و پیاده سازیوبیگو

Search