سایت خبری بانوی سبز

تاریخ شمسی :
دوشنبه - ۲۹ مهر - ۱۳۹۸
تاریخ قمری :
الإثنين / 22 صفر / 1441
تاریخ میلادی :
Oct 21 2019
ساعت :

بانوی سبز سایت خبری مخصوص بانوان

.مجموعه بانوی سبز با ارائه مطالب خبری،تخصصی و تفریحی و توجه به نیازها و دغدغه های بانوان توانسته جایگاه خوبی را در میان بانوان ایرانی بدست آورد.

بانوی آشپزخانه

دنیایی کودکان

بانوی روز

بانوی خانه

دین و زندگی

سرگرمی

مد روز

بانوی موفق

یکشنبه, 05 آذر 1396 00:00

22 حبس برای تجاوز و سرقت در ماشینی در پایتخت /هوشیار یکی از قربانیان برای شناسایی متجاوز

 

 

 

زنی با مراجعه به کلانتری پایتخت ماجرای ربوده شدن و تجاوز توسط دو مرد جوان را به ماموران پلیس گزارش داد.

 همشهری نوشت: او گفت: در حوالي ميدان آزادي منتظر تاكسي بودم كه يك پرايد جلويم توقف كرد. به جز راننده مرد ديگري هم در ماشين بود و من سوار شدم اما چند لحظه بعد آنها با چاقو من را تهديد كردند. مي‌گفتند اگر سر و صدا كنم من را مي‌كشند. آنها هرچه داخل كيفم بود را سرقت كردند و در ادامه در جايي خلوت من را مورد آزار و اذيت قرار دادند و در نهايت در خياباني خلوت رهايم كردند.

 

در شرايطي كه تحقيقات در اين‌باره ادامه داشت زن جوان دیگری نزد مأموران رفت و با بازگو كردن ماجراي مشابهي گفت كه شماره تلفن يكي از متهمان را در اختيار دارد. او گفت: من هم به‌عنوان مسافر سوار خودرويي شدم اما سرنشينان آن كه دو نفر بودند شروع به تهديد كردند و با سرقت اموالم من را مورد آزار و اذيت قرار دادند اما وقتي مي‌خواستند رهايم كنند با يكي از آنها طرح دوستي ريختم و شماره تلفن او را گرفتم.

 

در چنين شرايطي با هماهنگي مأموران زن جوان با يكي از متهمان تماس گرفت و با او قراري صوري ترتيب داد. به اين ترتيب وقتي متهم در محل قرار با زن جوان حاضر شد خود را در محاصره مأموران ديد و دستگير شد. او كه صاحب خودروي پرايد است، در اعترافاتش گفت: با همدستي دوستانم دو زن جوان را ربوديم و هر بار با يكي از دوستانم نقشه‌اي را كه كشيده بودم عملي كرديم.

 

به‌دنبال اعترافات متهم يكي از همدستان وي دستگير شد اما دومين نفر بدون اينكه ردي از خود به جا گذاشته باشد، گريخت. به اين ترتيب پرونده با صدور كيفرخواست به دادگاه فرستاده شد.

 

در جلسه رسيدگي به اين پرونده كه ديروز در شعبه هشتم دادگاه كيفري يك استان تهران به رياست قاضي حشمت‌الله توكلي برگزار شد بعد از آنكه شاكيان شكايت‌شان را مطرح كردند 2متهم به دفاع از خود پرداختند و اتهام‌هاي خود را گردن گرفتند و از دادگاه خواستار تخفيف در مجازات شدند.

 

در پايان اين جلسه قضات دادگاه براي تصميم‌گيري در اين‌باره وارد شور شدند. قضات دادگاه متهم رديف اول را به اتهام آدم‌ربايي، سرقت، تهديد، فحاشي و رابطه نامشروع به عنف به تحمل 22سال حبس و شلاق محكوم كردند. متهم رديف دوم كه يكي از شاكيان نسبت به او اعلام گذشت كرده بود به 7سال حبس محكوم شد و سومين متهم كه متواري است به‌طور غيابي به تحمل 22سال زندان محكوم شد.

 

بازدید 430 بار
کلیه حقوق این سایت متعلق به بانوی سبزمی باشد.
طراحی و پیاده سازیوبیگو

Search