سایت خبری بانوی سبز

تاریخ شمسی :
دوشنبه - ۲۷ خرداد - ۱۳۹۸
تاریخ قمری :
الإثنين / 14 شوال / 1440
تاریخ میلادی :
Jun 17 2019
ساعت :

بانوی سبز سایت خبری مخصوص بانوان

.مجموعه بانوی سبز با ارائه مطالب خبری،تخصصی و تفریحی و توجه به نیازها و دغدغه های بانوان توانسته جایگاه خوبی را در میان بانوان ایرانی بدست آورد.

بانوی آشپزخانه

دنیایی کودکان

بانوی روز

بانوی خانه

دین و زندگی

سرگرمی

مد روز

بانوی موفق

سه شنبه, 03 بهمن 1396 06:51

پاسخ جالب لادن طباطبایی به ادعای عجیب همسر سابقش مطلب ویژه

در اقدامی عجیب سعید تهرانی که همسر سابق لادن طباطبایی است؛ مطلبی عجیب در ارتباط با زندگی شخصی خود با این هنرمند بیان کردند که این مساله واکنش لادن طباطبایی را برانگیخت.

سعید تهرانی بازیگر, کارگردان و تهیه کننده تلویزیون و سینما است. او سال ها پیش با لادن طباطبایی متولد سال 1349 بازیگر سینما و تئاتر و تلویزیون ازدواج کرد که حاصل این ازدواج دو فرزند یکی دختر و یکی پسر هستند.

مدتی قبل سعید تهرانی درباره مطلبی که در مدت زندگی مشترکش با لادن طباطبایی پیش امده بود صحبت کرد. در واقع آقای تهرانی این گونه عنوان کردند که خانم طباطبایی در زندگی مشترک سابق رفتارهای ناخوشایندی با فرزندشان داشتند. ایشان گفتند:
« همسرم به گمان این که دخترمان لجبازی می کند با شعار "فرزند عزیز است و تربیت آن عزیزتر" دخترمان را تنبیه بدنی می کرد و دائم او را کتک می‌زد.»
مدت کوتاهی بعد از این صحبت ها لادن طباطبایی در صفحه اینستاگرام خود پستی به انتشار درآورد و نسبت به این گفتگو واکنش نشان داد. گفتنی است که سعید تهرانی سابق در حوزه هنر حضور فعالی داشت. هم در عرصه بازیگری که در مجموعه های تلویزیونی و فیلم های بسیاری حضور داشت؛ اما پس از مدتی از فضای فعالیت بازیگری فاصله گرفت و وارد عرصه تهیه کنندگی و کارگردانی شد. و مدت کوتاهی هم پس از این فعالیت ها به طور کل از عرصه هنر و فعالیت در سینما و تلویزیون جدا شد.
گفتگویی که لادن طباطبایی در صفحه اینستاگرام خود به اشتراک گذاشت:
«دوستان و همراهان مهربانم...
زمان زخم های روح آدم رو شفا میده...‌اما جای زخم ها تا ابد میمونه. سال ها میگذره و تو ؛ مشقت ها، ناامیدی ها و دست و پا زدن های سال ها رو ته ذهنت جا می گذاری. روی سوخته های زندگیت، دوباره می سازی؛ از صفر و گاهی زیر صفر....
اوایل با هر سوالی و پرسشی پرتاب میشی وسط همون خاطرات حقارت بار و زجرآور، ولی با گذشت زمان ، اون خاطرات کم کمک به ته ذهنت میره. مخصوصا اگر مهاجرت کنی. اونوقت خاطرات خوب فقط یادت میاد. این خاصیت ذهن انسانه....
تا اینکه یکهو دستی میاد و از ته غبارآلود ذهنت، همه خاطرات دردآلود و سیاه رو بیرون می کشه و جلوی چشمت تکون می ده... انگار همین دیروز بود... که من ضجه می زدم و خودم رو به در و دیوار می زدم و از فشار دروغ و تهمت و افترا به حال مرگ می افتادم...
دوستان مهربانم... دست پر مهر و قلب رئوفتان را می بوسم.
هرکس حق دارد آن طور که صلاح می داند خود را مطرح کند.
یکی از خود مایه می گذارد ، یکی از دیگری...
به هرحال از کوزه همان برون تراود که در اوست.
این یک جوابیه نیست. اگر می خواستم جواب دهم ، کافی بود یک برگ تعهد محضری را که هنگام تحویل گرفتن سها ، پدرشان از من گرفته اند منتشر کنم. تعهدی که شرط آن خروج فوری من و سها از کشور و بازنگشتن ما ، و عدم درخواست نفقه طفل بابت گذشته و آینده بود.
چه بگویم که آبروی دخترم نرود؟ آبروی من اگر با چنین حرف هایی رفتنی ست؛ همان بهتر که برود... اما حتی پدری که طی دو سال گذشته حاضر نشده عکس و خبری از دختر خود دریافت کند، باید آبرویش حفظ شود.
این موضوع فقط به من یادآوری کرد که از چه جهنمی گذشتم و از چه گردابی دخترم را نجات دادم. یادم آورد که بیشتر شکرگزار درگاه خدا باشم؛ که اگر مانده بودم خودم اکنون زیر خاک و دخترم دست و پا بسته در آسایشگاه بود.
باقی همه حرف اضافه است. واقعیت را هر روز می بینم و با یارانم به اشتراک می گذارم. خداوند همه ارواح پریشان را آرامش دهد. آمین
روز جمعه بیست وششم ژانویه در دانشگاه یو سی ارواین از ساعت هفت تا نه شب ، یکی از سخنرانان خواهم بود و از ناگفته ها خواهم گفت. به حرمت همه زنان زجر کشیده میهنم عنوان سخنرانی ام " نه به سواستفاده روحی از زنان " خواهد بود. باشد که روزی روح و روان زنان در همه جای جهان در آرامش باشد.»

بازدید 277 بار آخرین ویرایش در چهارشنبه, 04 بهمن 1396 07:13
کلیه حقوق این سایت متعلق به بانوی سبزمی باشد.
طراحی و پیاده سازیوبیگو

Search