سایت خبری بانوی سبز

تاریخ شمسی :
پنجشنبه - ۲۷ دی - ۱۳۹۷
تاریخ قمری :
الخميس / 11 جماد أول / 1440
تاریخ میلادی :
Jan 17 2019
ساعت :

بانوی سبز سایت خبری مخصوص بانوان

.مجموعه بانوی سبز با ارائه مطالب خبری،تخصصی و تفریحی و توجه به نیازها و دغدغه های بانوان توانسته جایگاه خوبی را در میان بانوان ایرانی بدست آورد.

بانوی آشپزخانه

دنیایی کودکان

بانوی روز

بانوی خانه

دین و زندگی

سرگرمی

مد روز

بانوی موفق

شنبه, 21 بهمن 1396 04:46

داستان های شنیدنی از پشیمانی‎های بزرگ اهالی هالیوود مطلب ویژه

بسیار در زندگی ما پیش می آید که از انتخابی که داشتیم پشیمان باشیم و یا از رفتاری که در حق کسی داشتیم از خود دلخور باشیم. شاید زمان زیادی از این موضوعات و اتفاقات در زندگی ما گذشته باشد ولی نتوانیم خود را ببخشیم و با خود کنار بیاییم. این موضوع همه گیر بوده و حتی برای افراد مشهور و مورد توجه رسانه ها مانند ستاره های هالیوود هم پیش بیاید. در ادامه با برخی از موارد شیمانی آشنا می شویم.
شاید در نگاه اکثر مردم دنیا بدون عیب و نقص باشد. اما احساس پشیمانی از برخی رفتارها حتما برای ایشان هم پیش می آید. به خصوص به دلیل تعدد روابطی که در زندگی ایشان پیش امده است. شاید بدترین حالت این است که سال ها از این اتفاقات گذشته باشد ولی هنوز از ذهن ایشان پاک نشده باشد.
در این مقاله به برخی از اشتباهات رفتاری ستاره های هالیوود در ارتباط با شریک های عاطفی شان می پردازیم.

پشیمانی بازیگران هالیوود

جدا شدن کریس جنر از رابرت کارداشیان

 بسیاری از ستاره ها علاقه مند هستند که دوربین خبرنگاران از لحظه لحظه زندگی ایشان خبر تولید کند و کریس جنر نیز یکی از این افراد و چهره ها هست که بدش نمی آید زندگی خصوصی او زیر ذره بین دوربین خبرنگاران باشد. اما باید به این مساله توجه کنیم که آنچه ما می بینیم تنها ظاهر است. آیا با نگاهی به زندگی کریس جنر می توانیم به احساسات درونی او پی ببریم؟ خیر.
از بزرگ ترین افسوس های زندگی کریس جنر اتفاقی بود که بین او و پدر فرزندانش پیش آمده است. او از این نظر و از این جدایی بسیار دلخور و ناراحت است اما خود را درباره این موضوع دلداری می دهد. وی در مصاحبه ای اعلام کرد که : « طلاقم از رابرت یکی از بزرگ ترین پشیمانی های زندگی من است اما با خودم می گویم اگر از او جدا نمی شدم، کندال و کایلی را نداشتم.» کاری که او می کند این است که حضور فرزندانش در زندگی اش را التیامی بر زخم جدایی از همسرش می داند.

پشیمانی بازیگران هالیوود

جدا شدن جنیفر لوپز از مارک آنتونی

در دنیای هنرمندان هیچ ابایی از ازدواج و طلاق میان ایشان نیست. به طوری که چند ازدواج در زندگی خصوصی ایشان معمولی و متداول است. ازدواج و جدا شدن رفتاری متداول و مرسوم در زندگی خصوصی ایشان است. اما پیش آمدن عشق در میان ایشان دور از انتظار نیست. حتی ایشان هم ممکن است دلشان از یک جدایی بشکند و یا دلشان پیش کسی گیر کند. برای مثال جنیفر لوپز از حسرت رابطه اش با مارک آنتونی یاد می کند. او در گفتگویی اعتراف کرده که جدایی اش از مارک آنتونی قلب او را شکسته است.
او در مصاحبه ای با مجله « PEOPLE» گفت: «بزرگ ترین ناامیدی زندگی ام را زمانی تجربه کردم که از مارک جدا شدم.» مارک آنتونی سومین همسر جنیفر لوپز و پدر فرزندانش است. به همین دلیل جنیفر دوست نداشت هرگز این رابطه پایان یابد.

پشیمانی بازیگران هالیوود

خیانت جی زی به بیانسه

رابطه جی زی با همسرش بیانسه همیشه مورد توجه خبرنگاران و مردم بوده است. در سال 2017 جی زی در مصاحبه ای اعتراف کرد که به همسرش بیانسه خیانت کرده است اما از صمیم قلب از رفتارش پشیمان است. او در ان گفتگو بیان کرد: « سخت ترین حالت زمانی است که باعث درد و رنجی کسی می شوی. در آن زمان باید با خودت و کاری که کرده ای کنار بیایی.» پس از خیانت به همسرش برایش لحظات سختی به وجود آمده و نمی دانسته است چگونه این رفتار خطای خود را جبران کند. برقراری دوباره ارتباط با بیانسه نیز یکی از دشواری های او در این راه بوده است. این مساله به اعتراف خودش یکی از بزرگ ترین پشیمانی های زندگی اش بوده است.

پشیمانی بازیگران هالیوود

ازدواج زودهنگام نیکول کیدمن

نیکول کیدمن یکی از زیباترین زنان جهان بسیا زودهنگام و در سن 23 سالگی ازدواج کرده است. همسر اول او تام کروز بود که کیدمن از این ازدواج بسیار اظهار پشیمانی می کند. البته اظهار پشیمانی او به دلیل ازدواج با تام کروز نبود بلکه به خاطر زودهنگام بودن و در سنین اوایل جوانی بود. در نهایت نیکول کیدمن با عشق زندگی اش، کیث اربن ازدواج کرد. او فکر می کند که در آن سن قدرت تجزیه و تحلیل مسائل را نداشته است. او در سن 27 سالگی صاحب 2 فرزند بود که به نظرش یکی از بزرگ ترین اشتباهات زندگی اش را مرتکب شد. کیدمن تصور می کند که شاید بهتر بود که زندگی مشترک را به این زودی آغاز نمی کرد.

پشیمانی بازیگران هالیوود

جدایی کالوین هریس و تیلور سوئیفت

یکی از جدایی های جنجال آفرین, جدا شدن تیلور سوئیفت از کلوین هریس بود. این جدایی بسیار تاریخی شد و تا هفته ها تیتر مجلات روز بود. کالوین هریس از پیش آمدن جنجال در توییتر بسیار پشیمان و ناراحت است. البته او هرگز از آشنایی و رابطه با تیلور سوئیفت پشیمان نیست. اما فکر می کند ای کاش بیشتر مراقب روابط خود می بود تا از این نظر طرفدارانش را تحت تاثیر قرار ندهد.  او در این مورد می گوید: «هر دوی ما متوجه شدیم که این رابطه به نفع ما نیست، به همین دلیل به آن خاتمه دادیم. اما مردم این را درک نمی کنند.»

پشیمانی بازیگران هالیوود

توجه ناکافی جیمز فرانکو به نامزدش

شاید جالب باشد بدانید که پشیمانی جیمز فرانکو با ستاره های دیگر هالیوود کمی متفاوت است. او از این نظر دچار پشیمانی شد که در یک اتفاق به اندازه کافی به نامزد خود توجه نکرده و از او مراقبت نکرده است. دلیل پشیمانی او جدایی و یا ارتباط با شخص خاصی نیست. اتفاقی که برای او پیش امد از این قرار است که : «زمانی که نامزدم به خاطر من به نیویورک آمد، من به شدت سرم شلوغ بود به طوری که هیچ توجهی به او نکردم. زمانی که او وارد خانه ام شد، گربه ام روی صورت او چنگ انداخت ولی از آنجا که من سرم شلوغ بود، از همکارم خواستم تا او را به بیمارستان ببرد. از آن روز به بعد به شدت از کاری که باید می کردم و نکردم، پشیمانم.»
جیمز فرانکو پس از پیش امدن این مساله می گوید همیشه به دیگران توصیه می کنم که در مواقع ضروری هر کاری که از دست تان برمی آید برای کسانی که دوست شان دارید انجام دهید.

پشیمانی بازیگران هالیوود

خیانت کریستن استوارت به رابرت پتینسون

اغلب وقتی صحبت خیانت به میان می آید مردان در ذهن ما نقش می بندند. در مورد ستاره های هالیوود نیز همین طور است. اما گاهی در ارتباطات بین این افراد زنان هستند که به همسران خود خیانت می کنند. یکی از این نمونه ها خیانت کریستین استوارت به رابرت پتینسون است. در واقع این کریستن استوارت بود که به رابرت پتینسون خیانت کرد. او با روپرت سندرز، کارگردان فیلم، وارد رابطه شد و قلب رابرت را شکست اما خیلی زود از کاری که کرد پشیمان شد.
او در این مورد می گوید: «من با این کارم نه تنها رابرت، بلکه تمام اطرافیانم را از خودم راندم. در واقع این رفتار تمام زندگی مرا تحت تاثیر قرار داد. من رابرت را دوست دارم و واقعا از کاری که کردم پشیمانم.» اگر چه رابطه آنها هیچگاه مانند قبل نشد اما همین حس پشیمانی که همیشه همراه اوست برایش کافی است.

پشیمانی بازیگران هالیوود

ازدواج برتنی اسپیرز با کوین فردرلین

ازدواج برتنی اسپیرز با کوین فردرلین، نه تنها از نظر هواداران بریتنی، بلکه از نظر خود او نیز اشتباه محض بوده است. بریتنی از کوین صاحب 2 فرزند است اما ازدواج آنها عاقبت خوبی نداشت. پس از جدایی، بریتنی سالهای بدی را پشت سر گذاشت.
او مادری بود که باید از فرزندانش مراقبت می کرد و در عین حال از افسردگی نیز رنج می برد. اما خوشبختانه توانست خودش را بار دیگر پیدا کند. او همیشه اعتراف می کند که از ازدواجش با کوین  پشیمان است: «ازدواج من با کوین اشتباه بود. من به جای این که با قلبم جلو روم و فردی را انتخاب کنم که شادم کند، به گزینه های دیگری توجه کردم.»

پشیمانی بازیگران هالیوود

ازدواج کیم کارداشیان با کانیه وست

کیم کارداشیان در حال حاضر یکی از مشهورترین و خبرسازترین ستاره های جهان است. بسیاری از کارهای او موجب انتقاد منفی شدید و برخی هم مورد تحسین اطرافیان و طرفدارانش قرار گرفته است. کیم معتقد است که باید از اشتباهات گذشته درس گرفت. به عنوان مثال او در مورد ازدواجش با کانیه وست می گوید: «از این که زودتر با این فرد ازدواج نکردم، پشیمانم. من کانیه را قبل از ازدواج اولم می شناختم. در واقع من با ازدواجم با فرد دیگری، دل او را شکستم. اما حال که به او جواب مثبت دادم خوشحالم، فقط کاش زودتر این کار را می کردم.»

بازدید 153 بار
کلیه حقوق این سایت متعلق به بانوی سبزمی باشد.
طراحی و پیاده سازیوبیگو

Search