سایت خبری بانوی سبز

تاریخ شمسی :
سه شنبه - ۶ خرداد - ۱۳۹۹
تاریخ قمری :
الثلاثاء / 4 شوال / 1441
تاریخ میلادی :
May 26 2020
ساعت :

بانوی سبز سایت خبری مخصوص بانوان

.مجموعه بانوی سبز با ارائه مطالب خبری،تخصصی و تفریحی و توجه به نیازها و دغدغه های بانوان توانسته جایگاه خوبی را در میان بانوان ایرانی بدست آورد.

بانوی آشپزخانه

دنیایی کودکان

بانوی روز

بانوی خانه

دین و زندگی

سرگرمی

مد روز

بانوی موفق

سه شنبه, 26 تیر 1397 05:51

تنها فرزند فروغ فرخ زاد درگذشت مطلب ویژه


کامیار شاپور تنها فرزند فروغ فرخزاد و پرویز شاپور امروز در سن 66 سالگی درگذشت.
کامیار شاپور پسر فروغ فرخزاد درگذشت
ایسنا: فرزند فروغ فرخزاد و پرویز شاپور در سن 66 سالگی به دلیل ایست قلبی از دنیا رفت. رپورتاژ
افسانه بیات - دختر پوران فرخزاد و دخترخاله کامیار شاپور - با تأیید خبر فوت او گفت:کامیار مدتی به خاطر ریه هایش در بیمارستان بستری بود، اما امروز (دوشنبه، 25 تیرماه) نزدیک صبح به خاطر ایست قلبی از دنیا رفت.
کامیار شاپور
 کامیار شاپور فرزند فروغ فرخزاد
او با بیان این که زمان مراسم خاک سپاری کامیار شاپور هنوز معلوم نیست، افزود:تنها بازمانده ها من و دایی ام هستیم که او نیز خیلی مریض است. فکر می کنم مراحل اداری خاک سپاری هم دو سه روزی زمان می برد.
کامیار شاپور - فرزند فروغ فرخزاد و پرویز شاپور - متولد 29 خرداد 1331 بود؛ پسری که هم فروغ در شعرهایش به او اشاره کرده، و هم شاپور از نامش، «کامی»، به عنوان نام مستعار خود استفاده کرده است. او نقاشی می کشید و مدتی هم در موسیقی خیابانی فعالیت داشت.
مجموعه شعر «عشق یک مجسمه فلزی ست و نور های معطر طلایی»، «خودنویسم را از آفتاب پر می کنم» (نامه های پرویز شاپور به فرزندش کامیار) با گردآوری و تنظیم فرناز تبریزی و کامیار شاپور و «اولین تپش های عاشقانه قلبم» (نامه های فروغ فرخزاد به همسرش)، به کوشش عمران صلاحی و کامیار شاپور کتاب های به جامانده از کامیار شاپور هستند.

بازدید 629 بار
کلیه حقوق این سایت متعلق به بانوی سبزمی باشد.
طراحی و پیاده سازیوبیگو

Search