سایت خبری بانوی سبز

تاریخ شمسی :
جمعه - ۲ آبان - ۱۳۹۹
تاریخ قمری :
الجمعة / 7 ربيع أول / 1442
تاریخ میلادی :
Oct 23 2020
ساعت :

بانوی سبز سایت خبری مخصوص بانوان

.مجموعه بانوی سبز با ارائه مطالب خبری،تخصصی و تفریحی و توجه به نیازها و دغدغه های بانوان توانسته جایگاه خوبی را در میان بانوان ایرانی بدست آورد.

بانوی آشپزخانه

دنیایی کودکان

بانوی روز

بانوی خانه

دین و زندگی

سرگرمی

مد روز

بانوی موفق

شنبه, 28 مرداد 1396 12:05

یک زن به عنوان پر درآمدترین بازیگر جهان در سال 2017 انتخاب شد

 

به گزارش بانوی سبز،اما استون به با بازی الهام‌بخش و پرشور در فیلم موزیکال «لالالند» با فروش 445 میلیون دلاری علاوه بر دریافت جایزه اسکار به عنوان پر درآمدترین بازیگر جهان در سال 2017 نیز انتخاب شد.

او پس از دریافت اسکار در پشت صحنه گفت از ۱۵ سالگی در تست‌های بازیگری شرکت کرده و می‌دانست که می‌تواند روزی نمایشی تاثیرگذار داشته باشد. او با این فیلم بالاترین دستمزد خود را دریافت کرده است.

او موفق شد تا با این درآمد جنیفر آنیستون را که در مقام دوم جای گرفته و ۲۵.۵ میلیون دلار کسب کرده است، پشت سر بگذارد. جنیفر آنیستون در مکان بعدی بازیگر سریال «دوستان» است که یک دهه پس از این سریال به مدد بازی در فیلم‌هایی چون «پرندگان زرد» در این فهرست جای گرفته است. با این حال این بازیگر ۴۸ ساله بیشتر درآمدش را از تبلیغات برای خطوط هوایی امارت کسب کرده است.

جنیفر لارنس که سال پیش عنوان پردرآمدترین بازیگر زن جهان را کسب کرده بود امسال در مکان سوم جای گرفته است. او با درآمد ۲۴ میلیون دلاری کمی بیشتر از نصف درآمد پارسالش را در سال ۲۰۱۷ کسب کرد و علت آن هم این بود که دیگر فیلم «بازی‌های گرسنگی» از او روی پرده‌ها جای نداشت. او با تریلر وحشتناک دارن آرنوفسکی با عنوان ‌ «مادر!» و تبلیغات دیور این درآمد را کسب کرده است.

پس از وی ملیسا مک‌کارتی به عنوان چهارمین بازیگر زن پردرآمد سال نام گرفته که درآمدی ۱۸ میلیون دلاری داشته است و در جایگاه پنجم میلا کونیس با درآمد ۱۵.۵ میلیون دلاری قرار گرفته است.

در مجموع ۱۰ بازیگر زن پردرآمد سال درآمدی ۱۷۲. میلیون دلاری در فاصله اول ژوئن ۲۰۱۶ تا اول ژوئن ۲۰۱۷ کسب کرده‌اند. البته این پیش از کاهش مالیات‌ است.

در این فهرست بازیگرانی از گوشه و کنار جهان جای دارند اما ستاره‌ای از آسیا در آن مشاهده نمی‌شود و فن بینگ‌بینگ و دپیکا پادوکون از فهرست پردرآمدهای امسال حذف شده‌اند.

اما استون بازیگر بریتانیایی فیلم «دیو و دلبر» نفر ششم این فهرست است که در عین حال برای نخستین بار وارد فهرست پردرآمدها شده است. او با درآمدی ۱۴ میلیون دلاری از فیلمی که یک میلیارد و ۲۶۰ میلیون دلار فروش کرد، این جایگاه را کسب کرده است. او در عین حال بازیگر فیلم «سیرکل» نیز بود.

امسال در این فهرست زنان بازیگری که درآمدی بالای ۲۰ میلیون دلار داشتند سه نفر بودند در حالی که سال پیش چهار نفر به این حد از درآمد رسیده بودند.

در عین حال غایب بزرگ امسال اسکارلت جوهانسون بود که با درآمدی کمتر از ۱۱.۵ میلیون دلار وارد فهرست ۱۰ بازیگر پردرآمد سال نشد.

در مجموع درآمد این مجموعه ۱۶ درصد کمتر از سال پیش است که ۲۰۵ میلیون دلار شده بود.

شارلیز ترون با درآمد ۱۴ میلون دلار نفر ششم این فهرست است. او بازیگر فیلم «بلوند اتمی» بود. او اکنون پنج سال است که بازیگر فیلم‌های جاسوسی است.

کیت بلانشت با درآمد ۱۲ میلیون دلار، جولیا رابرتز با درآمد ۱۲ میلیون دلار و ایمی آدامز با ۱۱.۵ میلیون دلار دیگر زنان بازیگر  پردرآمد فهرست فوربس را تشکیل می‌دهند.  

این موفقیت از آن جهت قابل توجه است که زنان بازیگر تنها ۲۸.۷ درصد شخصیت‌های اول فیلم‌ها را در اختیار دارند. در عین حال که نقش‌های زنان بالای ۴۰ سال کمتر از هر زمان دیگر است، ۶۰ درصد بازیگران حاضر در این فهرست بالای ۴۰ سال دارند.

 

بازدید 1046 بار
کلیه حقوق این سایت متعلق به بانوی سبزمی باشد.
طراحی و پیاده سازیوبیگو

Search