سایت خبری بانوی سبز

تاریخ شمسی :
یکشنبه - ۴ فروردین - ۱۳۹۸
تاریخ قمری :
الأحد / 18 رجب / 1440
تاریخ میلادی :
Mar 24 2019
ساعت :

بانوی سبز سایت خبری مخصوص بانوان

.مجموعه بانوی سبز با ارائه مطالب خبری،تخصصی و تفریحی و توجه به نیازها و دغدغه های بانوان توانسته جایگاه خوبی را در میان بانوان ایرانی بدست آورد.

بانوی آشپزخانه

دنیایی کودکان

بانوی روز

بانوی خانه

دین و زندگی

سرگرمی

مد روز

بانوی موفق

پنج شنبه, 28 دی 1396 09:25

پیش‌فروش بلیت‌های جشنواره فیلم فجر از ابتدای هفته آینده مطلب ویژه

عزت‌الله علیزاده معاون اجرایی جشنواره ملی فیلم فجر خبر داد که پیش‌فروش بلیت‌های سینماهای مردمی سی و ششمین  جشنواره فیلم ملی فیلم فجر از شنبه ۳۰ دی ماه آغاز خواهد شد.

عزت‌الله علیزاده گفت: علاقه‌مندان به حضور در سی و ششمین جشنواره ملی فیلم فجر می‌توانند از ساعت ۱۰ شنبه ۳۰ دی ماه با مراجعه به سایت Fajr.Cinematicket.org با پشتیبانی سایت (سینماتیکت) برای پیش خرید بلیت‌های جشنواره در سانس‌ها و سینماهای مورد علاقه خود اقدام کنند. 

عزت‌الله علیزاده ادامه داد: پیش‌فروش بلیت‌های جشنواره در ساعت ۲۴ دوشنبه دوم بهمن به پایان خواهد رسید.

وی افزود: براساس درخواست متقاضیان، ششم و هفتم بهمن، بلیت‌های خریداری شده یا از طریق پیک یا به‌صورت حضوری تحویل داده می‌شود.

علیزاده با اشاره به پیش‌فروش بلیت برای سازمان‌ها و نهادها گفت: نمایندگان سازمان‌ها و نهادهای متقاضی می‌توانند در تاریخ چهارشنبه چهارم و پنج‌شنبه پنجم بهمن‌ماه با ارائه نامه رسمی از نهاد یا سازمان متبوع با مراجعه حضوری به محل پیش‌فروش واقع در پردیس ملت، بلیت‌های مورد نظر خود را خریداری کنند. سی و ششمین جشنواره ملی فیلم فجر از ۱۲ تا ۲۲ بهمن ماه ۱۳۹۶ برگزار خواهد شد.

بازدید 228 بار آخرین ویرایش در پنج شنبه, 28 دی 1396 09:40
کلیه حقوق این سایت متعلق به بانوی سبزمی باشد.
طراحی و پیاده سازیوبیگو

Search