سایت خبری بانوی سبز

تاریخ شمسی :
چهارشنبه - ۲ مرداد - ۱۳۹۸
تاریخ قمری :
الأربعاء / 22 ذو القعدة / 1440
تاریخ میلادی :
Jul 24 2019
ساعت :

بانوی سبز سایت خبری مخصوص بانوان

.مجموعه بانوی سبز با ارائه مطالب خبری،تخصصی و تفریحی و توجه به نیازها و دغدغه های بانوان توانسته جایگاه خوبی را در میان بانوان ایرانی بدست آورد.

بانوی آشپزخانه

دنیایی کودکان

بانوی روز

بانوی خانه

دین و زندگی

سرگرمی

مد روز

بانوی موفق

چهارشنبه, 13 دی 1396 11:10

حضور نماینده ایران در گردهمایی جهانی کشتی زنان مطلب ویژه

گردهمایی جهانی کشتی بانوان اتحادیه جهانی کشتی روزهای 26 تا 29 آبان ماه با حضور فدراسیون های کلیه قاره ها در شهر مکزیکوسیتی کشور مکزیک برگزار شد.

به گزارش "ورزش سه" و به نقل از روابط عمومی فدراسیون کشتی، در این گردهمایی که با حضور نمایندگان کشورهای عضو برگزار شد، فرناز پناهی زاده به عنوان نماینده ایران و عضو کمیسیون ورزش زنان اتحادیه جهانی در این نشست حضور داشت.

در این گردهمایی مواردی همچون آشنایی با مربیگری کشتی، معرفی داوری کشتی و قوانین ضد دوپینگ وادا و دستورالعمل ها و پروتکل ها، مطرح شد و نماینده فدراسیون کشتی ایران در این نشست به خوبی فعالیت کشتی در کشورمان را معرفی کرد.

ناتلی یاریگین نایب رئیس اتحادیه جهانی کشتی ضمن تمجید از حضور نماینده کشورمان در این گردهمایی، اطلاعات ارائه شده و توضیحات فرناز پناهی زاده در مورد کشتی ایران را مفید ارزیابی کرد.

اتحادیه جهانی کشتی همچنین به فدراسیون کشتی ایران اعلام کرد که مشتاق است همکاری هایی برای رشد و توسعه کشتی با حضور کمیته ملی المپیک، فدراسیون کشتی و نماینده ایران در کمیسیون زنان اتحادیه جهانی داشته باشد.

 

بازدید 453 بار
کلیه حقوق این سایت متعلق به بانوی سبزمی باشد.
طراحی و پیاده سازیوبیگو

Search