سایت خبری بانوی سبز

تاریخ شمسی :
چهارشنبه - ۲ مرداد - ۱۳۹۸
تاریخ قمری :
الأربعاء / 22 ذو القعدة / 1440
تاریخ میلادی :
Jul 24 2019
ساعت :

بانوی سبز سایت خبری مخصوص بانوان

.مجموعه بانوی سبز با ارائه مطالب خبری،تخصصی و تفریحی و توجه به نیازها و دغدغه های بانوان توانسته جایگاه خوبی را در میان بانوان ایرانی بدست آورد.

بانوی آشپزخانه

دنیایی کودکان

بانوی روز

بانوی خانه

دین و زندگی

سرگرمی

مد روز

بانوی موفق

جمعه, 15 دی 1396 15:07

برتری دانشگاه آزاد و ملی حفاری در لیگ فوتسال بانوان مطلب ویژه

 

در ادامه رقابت های لیگ برتر فوتسال بانوان, تیم فوتسال بانوان دانشگاه آزاد و تیم فوتسال بانوان ملی حفاری بر رقبای خود غلبه کردند.

هفته دوم از دور برگشت لیگ برتر فوتسال بانوان روز جمعه با ۶ دیدار برگزار می‌شود. در این هفته از رقابت‌ها تیم دانشگاه آزاد به مصاف تیم قعرنشین جدول رقابت‌ها رفت. در پایان این دیدار شاگردان شهرزاد مظفر با ۱۶ گل از سد تیم البرز زنجان عبور کردند. تیم دانشگاه آزاد با کسب سه امتیاز در این دیدار اختلاف خود را با ملی حفاری به یک امتیاز رساند. دانشگاه آزاد تفاضل گل ۸۸ دارد و از این جهت بالاتر از ملی حفاری است.

در دیدارهای امروز پالایش نفت آبادان در کرمان برابر دختران کویر به میدان رفت. نفتی‌ها در صدر قرار دارند و به دنبال کسب عنوان قهرمانی لیگ فوتسال بدون باخت در لیگ هستند. شاگردان جدیدزاده این بازی را نیز با پیروزی و با نتیجه ۲ بریک پشت سر گذاشتند. ملی حفاری نیز با نتیجه ۵ بریک نفت طلاییه را شکست داد.

نتایج کامل هفته سیزدهم لیگ برتر فوتسال بانوان :

نفت طلاییه ۱ – ملی حفاری اهواز۵

مشکی پوشان۵– شهرداری رشت ۲

بانوان البرز زنجان  صفر– دانشگاه آزاد تهران ۱۶

مس رفسنجان ۳– پویندگان صنعت فجر شیراز۵

دختران کویر کرمان ۱– پالایش نفت آبادان ۲

پیام نور سیرجان  ۵– استقلال ساری ۲

در جدول رده بندی لیگ برتر فوتسال بانوان تیم پالایش نفت آبادان با ۳۷ امتیاز و تفاضل گل۹۶ در صدر قرار دارد. تیم ملی‌حفاری با ۳۴ امتیاز و تفاضل گل ۶۰ دوم است. تیم دانشگاه آزاد  با یک امتیاز اختلاف وبا ۳۳ امتیاز جایگاه سوم جدول را در اختیار دارد. تیم‌های مشکی پوشان، دختران کویر کرمان، مس رفسنجان،صنعت فجر شیراز، نفت طلائیه،شهرداری رشت،پیام نور سیرجان، استقلال ساری، و بانوان البرز زنجان به ترتیب در جایگاه چهارم تا دوازدهم قرار دارند.

 

بازدید 407 بار آخرین ویرایش در یکشنبه, 17 دی 1396 05:57
کلیه حقوق این سایت متعلق به بانوی سبزمی باشد.
طراحی و پیاده سازیوبیگو

Search