سایت خبری بانوی سبز

تاریخ شمسی :
چهارشنبه - ۲ مرداد - ۱۳۹۸
تاریخ قمری :
الأربعاء / 22 ذو القعدة / 1440
تاریخ میلادی :
Jul 24 2019
ساعت :

بانوی سبز سایت خبری مخصوص بانوان

.مجموعه بانوی سبز با ارائه مطالب خبری،تخصصی و تفریحی و توجه به نیازها و دغدغه های بانوان توانسته جایگاه خوبی را در میان بانوان ایرانی بدست آورد.

بانوی آشپزخانه

دنیایی کودکان

بانوی روز

بانوی خانه

دین و زندگی

سرگرمی

مد روز

بانوی موفق

یکشنبه, 24 دی 1396 07:40

برگزاری مسابقات قهرمانی کشور کانوپولوی بانوان بزرگسال مطلب ویژه

مسابقات کانوپولوی قهرمانی کشور بانوان از ۱۱ تا ۱۳ بهمن ماه به میزبانی هیئت خراسان رضوی برگزار می‌شود. هیئت قایقرانی استان خراسان رضوی در استخر شهید هاشمی نژاد مشهد، میزبان یازدهمین دوره مسابقات قهرمانی کشور کانوپولوی بانوان در رده سنی بزرگسالان است. این مسابقات طبق قوانین فدراسیون جهانی قایقرانی و قوانین داخلی فدراسیون […]
به گزارش زنان خبر، مسابقات کانوپولوی قهرمانی کشور بانوان از ۱۱ تا ۱۳ بهمن ماه به میزبانی هیئت خراسان رضوی برگزار می‌شود.
هیئت قایقرانی استان خراسان رضوی در استخر شهید هاشمی نژاد مشهد، میزبان یازدهمین دوره مسابقات قهرمانی کشور کانوپولوی بانوان در رده سنی بزرگسالان است.
این مسابقات طبق قوانین فدراسیون جهانی قایقرانی و قوانین داخلی فدراسیون قایقرانی برگزار خواهد شد. هر تیم می‌تواند با حضور ۸ قایقران و یک مربی که سرپرستی تیم را نیز بر عهده داشته باشد در مسابقات شرکت کند. حداقل سن شرکت کنندگان در این رقابت‌ها ۱۸ سال از سوی کمیته کانوپولو اعلام شده است.
هیئت های قایقرانی تا ۷ بهمن ماه مهلت دارند اعلام آمادگی و اسامی ورزشکاران خود را به فدراسیون اعلام کنند.

بازدید 356 بار
کلیه حقوق این سایت متعلق به بانوی سبزمی باشد.
طراحی و پیاده سازیوبیگو

Search