سایت خبری بانوی سبز

تاریخ شمسی :
چهارشنبه - ۲ مرداد - ۱۳۹۸
تاریخ قمری :
الأربعاء / 22 ذو القعدة / 1440
تاریخ میلادی :
Jul 24 2019
ساعت :

بانوی سبز سایت خبری مخصوص بانوان

.مجموعه بانوی سبز با ارائه مطالب خبری،تخصصی و تفریحی و توجه به نیازها و دغدغه های بانوان توانسته جایگاه خوبی را در میان بانوان ایرانی بدست آورد.

بانوی آشپزخانه

دنیایی کودکان

بانوی روز

بانوی خانه

دین و زندگی

سرگرمی

مد روز

بانوی موفق

سه شنبه, 26 دی 1396 06:28

آتنا محمدی گلر پیشین تیم بانوان ملوان درگذشت مطلب ویژه

رئیس سازمان لیگ فوتبال بانوان در مصاحبه تلفنی با خبرنگار خبرگزاری صداوسیما افزود: شنیدیم که امروز آتنا محمدی که گویا دروازه بان فوتبال هم بوده، فوت کرده است برخی از پایگاه های اطلاع رسانی اعلام کرده اند که وی در تیم ملوان انزلی حضور داشته است در صورتی که چنین موضوعی اصلا درست نیست.
ناظمی گفت: همه بازیکنانی که حتی سال های گذشته در لیگ فوتبال حضور داشتند در سازمان لیگ دارای پرونده مالی و پزشکی هستند، طبق اسناد و مدارک موجود این بازیکن به هیچ عنوان قراردادی با ملوانی ها نبسته که مدارکش در فدراسیون به ثبت رسیده باشد، شاید وی به طور غیر رسمی و به عنوان بازیکن آزاد در کنار ملوانی ها تمرین می کرده است.
بازیکن پیشین تیم فوتبال بانوان ملوان گفت: آتنا محمدی همیشه دوست داشت بهترین دروازه‌بان ایران باشد، اما متاسفانه تیمی برای بازی نداشت.
سارا قمی  گفت‌: آتنا محمدی پس از انحلال تیم ملوان تیمی برای بازی نداشت. به همین دلیل به مدرسه فوتبال من می‌آمد. به او می گفتم آتنا این مدرسه برای کودکان است اما چون تیمی نداشت و به فوتبال علاقه مند بود در مدرسه فوتبال تمرین می‌کرد.
وی افزود: آن طور که شنیدم آتنا محمدی یک سال ونیم درگیر بیماری فشار خون بود و دارو مصرف می‌کرد.گویا به یکباره حال وی بدتر شده و دچار ایست قلبی می‌شود و به این ترتیب او را از دست دادیم. شنیدن خبر از دست دادن آتنا برایم بسیار سنگین بود.
قمی ادامه داد: آتنا محمدی متولد ۱۳۷۲ بود. دختری شاداب و با انگیزه، او همیشه دوست داشت بهترین دروازه‌بان ایران باشد. اما متاسفانه تیمی نداشت که در آن بازی کند. پس از انحلال تیم ملوان آتنا نیز به همراه تعداد دیگری از بازیکنان بدون تیم ماندند.

بازدید 341 بار آخرین ویرایش در چهارشنبه, 27 دی 1396 08:46
کلیه حقوق این سایت متعلق به بانوی سبزمی باشد.
طراحی و پیاده سازیوبیگو

Search