سایت خبری بانوی سبز

تاریخ شمسی :
پنجشنبه - ۲۷ دی - ۱۳۹۷
تاریخ قمری :
الخميس / 11 جماد أول / 1440
تاریخ میلادی :
Jan 17 2019
ساعت :

بانوی سبز سایت خبری مخصوص بانوان

.مجموعه بانوی سبز با ارائه مطالب خبری،تخصصی و تفریحی و توجه به نیازها و دغدغه های بانوان توانسته جایگاه خوبی را در میان بانوان ایرانی بدست آورد.

بانوی آشپزخانه

دنیایی کودکان

بانوی روز

بانوی خانه

دین و زندگی

سرگرمی

مد روز

بانوی موفق

دوشنبه, 11 دی 1396 09:08

7 راه برای داشتن رابطه ای فوق العاده با همسر

اگر شما در یک رابطه زناشویی هستید برای داشتن رابطه ای عاشقانه و پایدار باید برنامه ریزی کنید اگرچه  نیمی از رابطه شما هستید و نیمه دیگر آن همسر شماست اما باید بر روی تلاش خود تمرکز کنید تا بتوانید بهترین نتیجه را بگیرید.در ادامه به نکاتی اشاره خواهیم کرد که بکارگیری آن می تواند تغییرات مثبتی را ایجاد کند.

1-به تعهدات خود پایپند باشید

از شریک زندگی خود بخواهید تا یک کار را که قبلا انجام ندادید را تجربه کنید، حتما نباید کاری که می خواهید مثل ترک سیگار و یا تناسب اندام سخت و وقتگیر باشد.شما می توانید کارساده  ای را درخواست کنید مثلا ارسال یک متن زیبا در طول روز.نباید اجباری در خواسته شما وجود داشته باشد در غیراین صورت موجب سوء تفاهم می شود.

شاید درخواستی که می کنید کوچک باشد اما حس خوب که ازتوانایی انجام یک تغییر به شما دست می دهد می تواند شما را به سمت تغییرات بزرگتر هدایت کند.

2-از تلفن همراه خود فاصله بگیرید.

اگر می خواهید زمانی را که با عشق خود می گذرانید با کیفیت باشد، تلفن همرا خود را کنار بگذارید یا اگر ممکن است آن را خاموش کنید تا حس های دنیای حقیقی را تجربه کنید.این عادت از آن چیزی که فکر می کنید سخت تر است اما انجام آن تاثیر شگفت انگیزی بر روی زندگی شما خواهد داشت.

3-هر روز بهتر از دیروز شوید

وقتی صحبت از تغییر در یک رابطه می شود شما اغلب بر روی آنچه می خواهید تمرکز می کنید و می خواهید همان طور که مایلید با شما رفتار شود.اما اگر هر دو طرف بروی آنچه که می توانند برای طرف مقابل انجام دهند تمرکز کنند رابطه ای پایدار و لذت بخشی را تجربه خواهند کرد.

4- با یکدیگر بیش تر از دوستان تان مهربان باشید

اغلب زوجین با دوستان خود رفتار مهربان تری نسبت به همسر خود دارند.بی شک مهربانی در روابط دوستانه می تواند بسیار سودمند باشد اما آیا می تونید آن مهربانی را به زندگی خود بکشانید؟

از خود پرسیده اید چطور می توان در یک بحث تنش زا با همسر خود در رستوران هنگامی که پیشخدمت برای دریافت سفارش می آید شما تغییر حالت می دهید و با لبخند با او صحبت می کنید؟آیا نمی توان همانطور نیز با همسر خود صحبت کرد؟

مهربانی زوجین با یکدیگر با وجود اختلاف نظر کار آسانی نیست اما بسیار لذت است.

5-اتفاقات زیبای گذشته را مرور کنید

هنگامی که با یکدیگر در مورد خاطرات زیبا و عاشقانه گذشته صحبت می کنید، حس بسیار زیبا و هیجان انگیزی را تجربه خواهید کرد که باعث می شود حس نزدیکی بیشتری نسبت به قبل داشته باشید.

6-به هنگام اختلاف نظر به موقع گوش کنید و به موقع حرف بزنید.

 وقتی یکی از شما در مورد دیدگاه خود صحبت می کند طرف مقابل در صورت خوب گوش دادن می تواند پاسخ بهتری بدهد.در اینصورت می توان با اطمینان بیشتری نظر طرف مقابل را تایید یا تکذیب کرد.ضمنا به این موضوع هم واقف باشید که گوش دادن صرفا به معنای تایید طرف مقابل نیست.

تسط داشتن به تکنیک های گوش دادن بسیار ارزشمند است چراکه می توانید روابط عاطفی تان را تقویت کنید. 

7- ملاقات های خاطر انگیزی بسازید

سعی کنید در برنامه تان چیزهای جدیدی که می تواند برایتان خوشایند باشد را بگنجانید.

شما می توانید با رفتن به یک رستوران جدید و خوردن یک غذای جدید  یک شب خاطره انگیز را خلق کنید، این احساسات زیبا می تواند شما را از یکنواختی رابطه و اتفاقات تلخ دور کند.

در یک فرصت مناسب 20 حرکت جدید و زیبا را فهرست کنید و آن را روی یخچال تان بچسبانید، علاوه بر اینکه با دیدن این لیست احساس خوبی در شما ایجاد می شود در زمانی که نمی دانید چه چیزی می تواند حال شما را خوب کند به کمک شما می آید.

 

بازدید 192 بار
کلیه حقوق این سایت متعلق به بانوی سبزمی باشد.
طراحی و پیاده سازیوبیگو

Search