سایت خبری بانوی سبز

تاریخ شمسی :
یکشنبه - ۲۸ بهمن - ۱۳۹۷
تاریخ قمری :
الأحد / 12 جماد ثاني / 1440
تاریخ میلادی :
Feb 17 2019
ساعت :

بانوی سبز سایت خبری مخصوص بانوان

.مجموعه بانوی سبز با ارائه مطالب خبری،تخصصی و تفریحی و توجه به نیازها و دغدغه های بانوان توانسته جایگاه خوبی را در میان بانوان ایرانی بدست آورد.

بانوی آشپزخانه

دنیایی کودکان

بانوی روز

بانوی خانه

دین و زندگی

سرگرمی

مد روز

بانوی موفق

دوشنبه, 18 دی 1396 12:28

چگونه می توان یک همسر ایده آل بود

همسر ایده آل بودن کار ساده ای نیست هرچند شما با همسرتان بیسار صمیمی باشید.برای همسر ایده آل بودن شما باید ارتباط موثری را داشته باشید تا زندگی عاشقانه شما حفظ شود.اگر شما می خواهید بدانید چگونه می توانید به این مهارت دست یابید این مطلب را دنبال کنید.

احساسات خود را به وضوح بیان کنید

ممکن است شوهر شما به وضوح درک روشنی از چیزهایی که شما می خواهید نداشته باشد،هر آنچه دوست دارید تقاضا کنید و هرآنچه از آن بیزارید از گفتن آن غافل نشوید. با لحن مثبت خواسته های خود را به شوهرتان انتقال دهید و فکر نکنید با نگفتن همه چیز خود به خود درست می شود.

اولویت های خود را مشخص کنید

بعضی از مسائل آنقدر ارزش ندارند که درباره آن بحث کنید و همسرتان نیز بخاطر جزئی بودن آن توجهی نخواهد کرد.به مسائل مهمتر بپردازید.سطح خود را بالا ببرید وقتی درباره مسئله ای با همسرتان صحبت می کنید.

حق به جانب نباشید

وقتی درباره موضوعی بحث می کنید در صورتی که که حق با شوهرتان است با او مخالفت نکنید، همسر ایده آل بودن به معنی این نیست که هیچ وقت مخالفت نکنید، همیشه بین دو نفر اختلاف نظر وجود دارد مهم اینست که شما بتوانید یکدیگر را بپذیرید و به زندگی خود ادامه دهید.

پشت همسرتان صحبت نکنید

در مورد نکات منفی همسرتان با کسی صحبت نکنید سعی کنید مستقیما با خود او در ارتباط باشید، صحبت کردن پشت سر همسر نوعی بی وفایی است.

واقع بین باشید

سعی کنید چیزهایی که می خواهید قابل دسترسی و دور از انتظار باشد،این غیرمنصفانه است که ولخرجی کنید و به هر جای تفریحی بروید، دراین صورت برای کسب درآمد بیشتر و جبران مخارج زمان کمتری را در کنار یکدیگر خواهید بود.

به فکر تغییر همسرتان نباشید

شوهر خود را همانطور که هست قبول داشته باشید و هرگز نباید به میل خودتان تغییرش دهید،اگر این فضا را به او دهید تا خودش باشد او متناسب با شما وعلاقه ای دارد به سمت شما متمایل می شود.

اشتباهات همسرتان را بپذیرید

به عنوان یک همسر ایده آل اشتباهات طرف مقابل تان را قبول کنید و عذرخواهی او را پذیرا باشید .اگر شما کینه ای از اشتباه او به دل بگیرید نمی توانید جنبه ای مثبت او را ببینید.به جای صحبت در مورد گذشته درباره راه های جلوگیری و تکرار اشتباه صحبت کنید.

 

بازدید 196 بار
کلیه حقوق این سایت متعلق به بانوی سبزمی باشد.
طراحی و پیاده سازیوبیگو

Search