سایت خبری بانوی سبز

تاریخ شمسی :
پنجشنبه - ۲۷ دی - ۱۳۹۷
تاریخ قمری :
الخميس / 11 جماد أول / 1440
تاریخ میلادی :
Jan 17 2019
ساعت :

بانوی سبز سایت خبری مخصوص بانوان

.مجموعه بانوی سبز با ارائه مطالب خبری،تخصصی و تفریحی و توجه به نیازها و دغدغه های بانوان توانسته جایگاه خوبی را در میان بانوان ایرانی بدست آورد.

بانوی آشپزخانه

دنیایی کودکان

بانوی روز

بانوی خانه

دین و زندگی

سرگرمی

مد روز

بانوی موفق

جمعه, 29 دی 1396 08:01

ویژگی های زنانه ای که مردان را مجذوب می کند مطلب ویژه

1-    از تکانشی بودن و واکنش هیجانی و احساسی اجتناب نمایید.

گاهی پیش می آید که مردها نمی توانند در برابر یک خانم به واسطه رفتارش و خصوصیاتی که دارد مقاومت کنند و در نقطه مقابل هم گاهی پیش می آید که مردها علاقه خود را به خانمی از دست می دهند و دیگر تمایلی برای ادامه رابطه ندارند.
اغلب پیش می آید که مردها از روی ناآگاهی و بی فکری رفتارهایی از خود نشان می دهند که برای زنان معنای بی توجهی و سردی را در رابطه دارد. این مساله باعث ناراحتی و نگرانی شدید خانم ها می شود. روابط بین فردی برای خانم ها اهمیت بسیار بالایی دارد. در طولانی مدت این رفتارهای نادرست از سوی اقایان باعث آسیب دیدن خانم ها می شود. رفتار اکثر خانم ها در این زمان بیش از حد احساساتی شدن است. همین تکرار ها باعث ویرانی رابطه ها می شود. 
زمانی که مردی با رفتارهایش باعث آزردگی خاطر شما می شود بدترین کار این است که شما به امواج خروشان احساسات خود اجازه واکنش غیرمنطقی بدهید. اینکه مدیریت تمام رفتار خود را در مقابل موضوع پیش امده به احساسات خود واگذار کنید. در واقع مهم است که اجازه ندهید احساسات و هیجانات کنترل رفتار شما را در اختیار بگیرند.
ابراز نگرانی زیاد و دلواپسی و نامطمئن بودن در رفتار بیشتر باعث می شود که آدم ها را از اطراف خود پس بزنیم و تداوم این رفتار هرگز باعث شکل گیری روابط پر شور و هیجان نمی شود. بلکه بیشتر باعث می شود تا مرد علاقه خود را به ما از دست بدهد و بیشتر فاصله بگیرد. چیزی که مهم است این است که آیا رفتارهای شما در ذهن ناخود آگاه او پیوند احساسی به وجود می آورند؟
معمولا زنان با خوشبینی و نشاط وارد روابط می شوند و این شور و دوام رابطه را بسیار تنظیم می کند. مشاهده بی احساسی و کم توجهی و فاصله در رابطه از سوی مردان باعث از دست رفتن شور و نشاط زنان می شود. زنان دچار نگرانی و افسردگی می شوند و تلاش می کنند تا مردان را به سوی رابطه بکشانند. گاهی این تلاش ها در قالب رفتارهایی عجیب و غیر منطقی خود را نشان می دهند و مانند تحمیل شرایط جدید و یا اصرار در تغییر رفتار و شخصیت هستند.
اغلب مردان از احساسات زنانه چیز زیادی سر در نمی آورند و نسبت به شناخت روحیات زنان آگاهی کمی دارند. بنابراین هنگام بروز چنین دلسردی هایی اصولا متوجه رفتار آسیب رسان خود نیستند. در طولانی مدت با مشاهده رفتارهای غیر قابل فهم زنان از رابطه پا پس می کشند. آنچه مردان بیشتر از همه در زنان می پسندند آرامش و سبکبالی و صبوری و نشاط در زنان است, مردان حتی توقع دارند که زنان چنین خصوصیات مثبتی را در شرایط سخت هم حفظ کنند. اما چنین امری ناممکن است. خلق خوش و سبک بالی مثل نشانی بر پیشانی یک زن هستند که می گویند او خودش است. مردان این ویژگی را در سطحی ناخودآگاه متوجه می شوند.
اگر در برابر مشاهده اشتباهات رفتاری در مردان از خود نابردباری نشان دهید و تسلیم احساسات و هیجانات خود شوید متاسفانه در نهایت مرد نیز علاقه اش را به شما از دست می دهد. اینجا است دکه دیگر باید فاتحه رابطه را خواند. حتی اگر از ابتدا حق با شما بوده باشد و رفتار نادرست مرد رابطه را به اینجا کشانده باشد. اما در صورتی که با صبوری و خوش خلقی اوضاع ناخوشایند پیش امده را مدیریت کنید رویدادی شگفت انگیز برای مردتان خواهد بود و زندگی عشقی تان را نیز متحول خواهد کرد.

2-    با احساسات مثبت و سرزندگی پیش بروید

اغلب افراد بر این باور هستند که جذابیت و زیبایی ظاهری ارتباط مستقیمی با فرم و استیل بدن زنان دارد. در این رابطه عناصری مانند: وزن بدن، سایز سینه و باسن، استخوانبندی و مواردی از این دست.
جالب است بدانید که این عوامل قطعا در جذابیت زنان نقش دارد و جز این موارد نیز وجود دارد. چیزهای بیشتری وجود دارد راجع به این که چطور مردان جذب برخی زنان می شوند و در مورد دیگران چنین احساسی را تجربه نمی کنند.
موضوعی در مورد روان شناسی مردان است که بیشتر زنان درکش نمی کنند. مردان در سراسر جهان دنبال سرزندگی در زنان هستند. سرزندگی یک زن یکی از همین موارد جادویی است. سرزندگی شامل مسائلی مانند معصومیت در ظاهر و رفتار و همچنین انرژی و برخی رفتارهای کودکانه می باشد. این ها مردان را به شکلی ناخودآگاه تحریک و جذب می نماید.
آنچه بیشتر در رفتار زنان مشاهده می شود درگیری بیش از حد با الزامات کار و تحصیلات و جامعه و ماندن در تجربه روابط تمام شده گذشته است. این درگیری ها زنان را فرسوده می کند. مساله این است که ماندن در تجربیات گذشته بر روی حال و احساس امروز ما تاثیرگذار است. به نوعی هیجانات و احساسات روز ما را کنترل می کند و این کنترل خود را در رفتار ما با دیگران نشان می دهد. این چیزی نیست که مورد علاقه مردانی باشد که امروز ما با ایشان در ارتباط هستیم.
شاید دانستن این مسایل برای برخی بانوان سخت و عجیب باشد زیرا ایشان در طی سال ها اموزش دیده اند که جذابیت زن به فرم اندام و سایز سینه و باشن او مربوط می باشد و نه به مسایلی دیگر از این جمله. بلکه میزان جذابیت بیش از هر چیزی به انرژی درونی مربوط است. دانستن این مطلب بسیار خوش یمن می باشد زیرا اگر شما منطبق با این موضوع رفتار کنید و روی خود کار کنید تا از این جهت تقویت شوید در جذب مرد مورد علاقه تان بسیار موفق خواهید بود.
مردان، تازگی و طراوت و این موضوع که خانمی خود را از افکار و ایده های منفی دیگران دور نگه داشته است را احساس می کنند. در مقابل این اگر هم خانمی ارتباطش با دختر درون خود و به دنبال آن تازگی و طراوتش را از دست بدهد نیز متوجه می شوند. چنین خانمی تازه است و شاداب. در گذشته گیر نکرده و نگران آینده نیست. ممکن است برای شما هم پیش امده است که دختری 20 ساله را ببینید که بسیار افسرده و خموده است و در مقابل زنی 40 ساله بسیار شاداب و با طراوت رفتار می کند. تمام این ها دست خود ما است. البته مسایل ژنتیکی نیز دخیل هستند.

3-      افزایش جذابیت به کمک زبان بدن

امروزه آنچه نظریه پردازان و صاحب نظران روانشناسی ارتباطات بین فردی در تحقیقات و پژوهش های خود به آن رسیده اند این نکته است که میزان تاثیرگذاری زبان بدن در ارتباطات بین فردی 55 درصد می باشد و میزان اثرگذاری لحن بیان 37 درصد می باشد و در نهایت تاثیر واژگان و خود کلام فقط 7 درصد ناچیز است. بسیار مهم است که به این مطلب توجه بفرمایید که کلمات صرفا 7 درصد ناچیز در ارتباطات تاثیرگذار هستند و 93 درصد پیام هایی که می فرستیم و یا دریافت می کنیم از تاثیر زبان بدن و لحن بیان است.
در این رابطه می توان به رفتارهایی از این قبیل اشاره کرد که صاف و کشیده ایستادن اعتماد به نفس را منتقل می کند و شانه های که کمی به سمت عقب متمایلند راه رفتنتان را زیباتر می کنند. لبخند به یک مرد می گوید که می تواند به شما نزدیک شود و صورت بدون لبخند این پیام را به او منتقل می کند که شما غیر قابل دسترس هستید.

4-      هرگز بیش از حد احساسی نباشید

گاهی مردان ناخواسته و بدون آگاهی با فاصله گرفتن, ارسال نکردن پیام و رفتارهایی از این دست به زنان آسیب می رسانند. در این جور مواقع بیشتر زنان به احساسات شان اجازه بروز می دهند. این احساسات و هیجانات منفی از سوی زن به مرد منتقل می شود. در حالی مرد قصد عمدی برای آسیب رساندن ندارد, اما مشاهده چنین رفتاری از سوی زنان باعث می شود که مردان به راحتی پا پس بکشند و رابطه را رها کنند. باید دانست که احساسی رفتار کردن زنان باعث می شود که مردان بترسند و همین ترس موجب می شود که فاصله بگیرند و زن را ترک کنند.

5-    شکیبا باشید

زمان هایی در زندگی و روابط پیش می آید که مسایل به خوبی و سریع پیش نمی روند. اگر این مواقع بدون صبر و شکیبایی رفتار کنیم کم کم به سمت ناامیدی و خشونت احساسی نزدیک می شویم. بهترین گزینه رفتاری در این جور مواقع این است که آرام و پذیرا باشید تا بتوانید با جریان رابطه تان با آن همراه شوید. آیا تا به حال از خود پرسیده اید که چرا صبر و شکیبایی برای مردان جذاب است؟ بله به این دلیل که صبر و شکیبایی خصوصیات رفتاری کمیابی هستند و همچنین از طرفی نشانه اعتماد به نفس بالای شماست.
مردان اغلب هدف گرا بوده و دارای چشم اندازی در زندگی هستند. ایشان به این چشم انداز بیش از هر چیز اهمیت می دهند. این چشم انداز شامل مواردی از قبیل تشکیل خانواده, سفر به دور دنیا , شروع یک کسب و کار و یا هر چیزی دیگر می باشد. مردان وقتی با زنی رو به رو می شوند ته دل خود امیدوار هستند که ان خانم با مسیر زندگی او همراه باشد.

6-    مراقبت از خود و پرداختن به زیبایی

با وجود تاکید زیاد ما بر تقویت دنیای درون این مساله اصلا منطقی نیست که از مردان انتظار داشته باشیم در جستجوی زنانی باشند که از نظر ظاهری اصلا به خود نمی رسند. داشتن زیبایی, موهای سالم, پوست با طراوت و آرایش مناسب و خوب انجام شده و وزن مناسب از جمله این مصادیق هستند. این مسایل چیزی است که مردان آن را می پسندند. البته مردان در جستجوی سوپر مدل نیستند ولی انتظار دارند که شما به ظاهر خود برسید.
زنان گاه به اشتباه این تصور را دارند که زیبایی ظاهری همه چیز است. در صورتی که نه اصلا چنین نیست.

7-    داشتن و پرورش هوش احساسی

شما حتما انسان باهوشی هستید. زیرا در به دنبال مطالعه چنین مطلبی و رشد شخصی خود هستید و به این موضوعات اهمیت می دهید. گاهی هوش زیاد موجب نگرانی بیش از حد می شود و یا اینکه بیش از اندازه درگیر مسایل و تجربیات گذشته باشیم. اگر چنین مطلبی درباره شما صدق کند به این معنی است که در ایجاد جاذبه برای مردان مشکل دارید. زنی که در حال زندگی می کند هوشیار، پاسخگو، سرزنده و شوخ است و مردان را روی انگشتانش می چرخاند. وقتی مرد به چشمانش نگاه می کند می بیند که همان جا با اوست و در ذهنش به هزار و یک چیز  فکر نمی کند. او به لحظه ها پاسخ می دهد و این توانایی ای است که هر زنی دارد. زنی که در حال به سر می برد برای جذاب تر شدن و خواستنی تر بودن آماده است.

بازدید 170 بار
کلیه حقوق این سایت متعلق به بانوی سبزمی باشد.
طراحی و پیاده سازیوبیگو

Search