سایت خبری بانوی سبز

تاریخ شمسی :
یکشنبه - ۶ خرداد - ۱۳۹۷
تاریخ قمری :
الأحد / 13 رمضان / 1439
تاریخ میلادی :
May 27 2018
ساعت :

بانوی سبز سایت خبری مخصوص بانوان

.مجموعه بانوی سبز با ارائه مطالب خبری،تخصصی و تفریحی و توجه به نیازها و دغدغه های بانوان توانسته جایگاه خوبی را در میان بانوان ایرانی بدست آورد.

بانوی آشپزخانه

دنیایی کودکان

بانوی روز

بانوی خانه

دین و زندگی

سرگرمی

مد روز

بانوی موفق

شنبه, 21 بهمن 1396 ساعت 16:19

سلیقه مردان کدام است؟ زنان سفید پوست یا زنان سبزه رو مطلب ویژه

احتمالا در فیلم های مختلف زنان جذاب که با رنگ پوست های مختلف به نمایش در می آیند را مشاهده کرده اید. زنان زیبای برنزه برزیلی و ایتالیایی و ... زنان سرخ و سفید روسی و امریکایی و انگلیسی و ... تمام این زنان در اندام و چهره زیبا با هم مشترک هستند. اما رنگ پوست آنان یکسان نیست.
اما آیا همان طور که اغلب ما تصور می کنیم, مردان از زنان با پوست سفيد بيشتر خوششان مي آيد؟‎
این همه تلاش بانوان برای داشتن پوست شفاف و روشن و سفید بی جهت نیست. البته در میان سلیقه های مردان همیشه تنوع طلبی حرف اول را می زند. اما نظر اکثریت در این میان چیست؟ بهتر است با توجه به مدارک پژوهشی موجود در این باره صحبت کنیم.
با توجه به نتایج تحقیقی علمي كه توسط پژوهشگران دانشگاه تورنتو انجام شده است، زنان مردان با پوست تيره را بيشتر دوست دارند، مردان نيز لذت بيشتري از زنان با پوست روشن مي برند. هر زمان که زنی با پوست روشن و شفاف از کنار ایشان می گذرد توجه آن ها را بیشتر به خود جلب می کند.
طبق اين تحقيق در حالي كه رنگ سفيد سمبل معصوميت، سادگي، ظرافت و بكارت به شمار مي رود و مردان دنبال اين نشانه ها هستند، براي زنان رنگ تيره، گندمگون و سبزه نشانه خطر، جذبه، اقتدار و سكسي بودن به شمار مي رود و زنان به دنبال اين نشانه ها در مردان هستند.
در این تحقیق و نحقیقات مشابه محققان بیان کرده اند که مردان از هر نژاد و سابقه ای در جستجوی زنان سفید پوست و با پوست روشن هستند و جذب چنین زنانی می شوند. علاقه مند هستند که وقت خود را با ایشان بگذرانند و از حضور در کنار ایشان بسیار خرسند خواهند بود.
محققان ضمن اشاره به زنان با پوست تيره مانند مونيكا بلوچي كه مورد پسند تعداد زيادي از مردان مي باشد علت آنرا خطرخواهي غيراثباتي مردان دانسته اند. مردان؛ زنان با پوست روشن همچون نيكول كيدمن و كيل مينوگ را سمبل صاف و درست بودن مي دانند. زنان نيز هنرپيشه هاي با پوست تيره همچون كولين فارل و جاني دپ را سمبل خطر و جذابيت مي دانند.

خواندن 249 دفعه آخرین ویرایش در یکشنبه, 22 بهمن 1396 ساعت 04:34

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

کلیه حقوق این سایت متعلق به بانوی سبزمی باشد.
طراحی و پیاده سازیماهان تکنولوژی

Search