سایت خبری بانوی سبز

تاریخ شمسی :
یکشنبه - ۴ فروردین - ۱۳۹۸
تاریخ قمری :
الأحد / 18 رجب / 1440
تاریخ میلادی :
Mar 24 2019
ساعت :

بانوی سبز سایت خبری مخصوص بانوان

.مجموعه بانوی سبز با ارائه مطالب خبری،تخصصی و تفریحی و توجه به نیازها و دغدغه های بانوان توانسته جایگاه خوبی را در میان بانوان ایرانی بدست آورد.

بانوی آشپزخانه

دنیایی کودکان

بانوی روز

بانوی خانه

دین و زندگی

سرگرمی

مد روز

بانوی موفق

پنج شنبه, 27 ارديبهشت 1397 18:14

پیشنهادهایی برای مد بهاره خانم ها مطلب ویژه

فصل بهار از زیباترین فصل های سال است. فصل شکوفه های زیبای درختان و لباس قشنگ طبیعت که بر تن می کند. تازگی فصل بهار روی مدهای بهاره هم تاثیر خود را می گذارد. رنگ های زیبای بهار که در طبیعت خودنمایی می کند جزو منابعی است که هنرمندان و طراحان مد بسیار از آنها ایده می گیرند. نباید نگران مدهای مورد پسند بهاره باشید. تنوع در این فصل آن قدر زیاد است که می تواند روی پوشش خانم ها هم تاثیر بگذارد.
در این مقاله پیشنهاداتی برای تازه شدن و پیروی از مدهای بهاره برای شما داریم. با ما همراه باشید تا با ایده های جدید آشنا شوید.

پوشش مد بهاره

شال های جدید با طرح های چاپی

شال هایی با رنگ های متنوع و با طرح های چاپی طرفداران خود را دارند. این شال ها برای هر فضا و شرایطی مناسب و مورد پسند هستند. شال هایی که در عین سادگی و جذابیت و تنوع بسیار پرطرفدار هستند. به دلیل رنگ های شاد و متنوع می توانند به راحتی با رنگ پو.ست شما و مانتوهایی که دارید هماهنگ شوند.
جنس این شال ها نیز متفاوت و از پارچه های مختلفی است. می توانید به راحتی این شال های زیبا را در مراسم رسمی و محل کار و مهمانی و فعالیت های روزانه خود در محیط بیرون به سر کنید.
شال های تک رنگ چاپی برای هر فضا و موقعیتی مناسب هستند

پوشش مد بهاره

کفش های رنگ روشن انتخابی متفاوت

با تمام شدن فصل زمستان بهترین موقعیت برای آنکه به سراغ کفش های رنگ روشن بروید، به وجود می آید. احتمالا از اینکه در آلودگی های شهر و با وجود فعالیت های زیاد روزانه چنین کفش هایی را به پا کنید نگران هستید اما اگر کمی از حساسیت های خود را در این باره کم کنید و آنها را از برندهای معتبر که رویه‌ی با کیفیت و قابل شستشو به کار می برند انتخاب کنید، هم ظاهری متفاوت و شاد خواهید داشت و هم دوام کفش شما بیشتر از چیزی خواهد بود که فکر می کنید.
در فصل بهار با پوشیدن کفش های روشن ظاهری متفاوت و شاد داشته باشید

پوشش مد بهاره

انتخاب مانتو های آزاد

این مانتوها خنک ترین ها برای بهار هستند. انواع مختلف کوتاه و بلند آنها با کفش های مختلف پاشنه بلند و رسمی و حتی کفش های اسپرت هماهنگ می شود که موضوع مهمی برای محدود نکردن انتخاب های شماست. اگر به دنبال خرید آنها برای مراسم رسمی و مهمانی ها هستید، انواع ابریشمی و اگر به دنبال یک تیپ مناسب برای فعالیت های روزانه هستید، انواع نخی آنها موجود است.
مانتوهای آزاد خنک ترین ها برای بهار هستند

پوشش مد بهاره

دامن و دامن شلواری بپوشید

اولین دلیل انتخاب این است که خنک هستند. علاوه بر این با کفش های تخت به راحتی ست می شوند و می توان از آنها در فعالیت های روزانه در فصل بهار که روزهای آن را به گرمی می روند استفاده کرد. همچنین با مانتوهای جلوباز که در بالا پیشنهاد کردیم، به خوبی هماهنگ هستند.
دامن و دامن شلواری با مانتوهای جلوباز به خوبی هماهنگ هستند

پوشش مد بهاره

کیف های‌ طرح دار و رنگی

کیف های رنگی می تواند روی مانتوی ساده و تک رنگ شما نمای ویژه ای به تیپ شما بدهد. به خصوص که اگر این کیف ها تک بند و دوشی باشند که به تازگی مد شده اند. در این فصل مانتوهای جلوباز و پانچو مد است. می توان این کیف های چند رنگ را که از جنس پارچه ای هستند با کفش های خود که انها هم از جنس پارچه هستند ست کنید. هماهنگی زیبایی پیدا خواهند کرد.

بازدید 163 بار آخرین ویرایش در یکشنبه, 30 ارديبهشت 1397 16:36
کلیه حقوق این سایت متعلق به بانوی سبزمی باشد.
طراحی و پیاده سازیوبیگو

Search