سایت خبری بانوی سبز

تاریخ شمسی :
جمعه - ۶ اردیبهشت - ۱۳۹۸
تاریخ قمری :
الجمعة / 21 شعبان / 1440
تاریخ میلادی :
Apr 26 2019
ساعت :

بانوی سبز سایت خبری مخصوص بانوان

.مجموعه بانوی سبز با ارائه مطالب خبری،تخصصی و تفریحی و توجه به نیازها و دغدغه های بانوان توانسته جایگاه خوبی را در میان بانوان ایرانی بدست آورد.

بانوی آشپزخانه

دنیایی کودکان

بانوی روز

بانوی خانه

دین و زندگی

سرگرمی

مد روز

بانوی موفق

چهارشنبه, 02 خرداد 1397 02:12

توصیه هایی برای پوشیدن کفش های پاشنه بلند مطلب ویژه

کفش های پاشنه بلند یکی از علاقه‌مندی های خانم های شیک‌پوش می باشد. در واقع از پوشش هایی است که صرفا مختص زنان است. جذابیت استفاده از کفش‌های پاشنه بلند در استفاده صحیح از آن است. بسیار مهم است که شما کفش پاشنه بلند خود را با چه لباسی مورد استفاده قرار دهید.
آقایان نیز اغلب جزو طرفداران کفش های بلند در خانم ها هستند. کمتر کسی را می بینیم که زیبایی و جذابیت کفش های پاشنه بلند را انکار کند. اما باید به این مساله نیز توجه کنیم که کفش های پاشنه بلند با هر پوششی زیبا نیست. اینکه صرفا از کفش های پاشنه بلند استفاده کنیم دلیل خوش پوشی و شیک بودن ما نیست.
در این مقاله با ما همراه باشید تا شما را با پوشش ها و لباس هایی آشنا نماییم که نباید همراه با کفش های پاشنه بلند استفاده کنیم.

دامن های میدی

یکی دیگر از لباس های که نباید با کفش پاشنه بلند پوشیده شود، دامن های میدی است. پوشیدن دامن های میدی با صندل های پاشنه بلند یک کابوس است. زیرا استایل دامن های میدی و صندل های پاشنه بلند بسیار متفاوت است و هیچ شباهتی با یکدیگر ندارد. بهترین استایل با دامن های میدی پوشیدن کفش های پاشنه بلند نوک تیز است.

لگین ها

یکی دیگر از اشتباهات رایج پوشیدن کفش های پاشنه بلند با لگین است. سعی کنید هنگام پوشیدن لگین از کفش های ورزشی استفاده کنید.
کفش های پاشنه بلند که راه رفتن با آن ها دشوار است.
هنگام خرید کفش های پاشنه بلند به راحت بودن کفش ها اهمیت دهید. سعی کنید کفش هایی را خریداری کنید که در آن ها احساس راحتی می کنید. زیرا راه رفتن صحیح و با اعتماد به نفس می تواند شیک بودن شما را چند برابر کند.

شلوارک های جین

یکی از اشتباهات رایج در مورد شلوارک های جین، پوشیدن آن ها با کفش های پاشنه بلند است. اگر می خواهید استایلی شیک و ترند داشته باشید می توانید شلوارک های جین را با کفش های اسپرت و یا کفش های تخت بپوشید. اما اگر نیز همچنان اصرار به پوشیدن کفش های پاشنه بلند همراه شلوارک های جین دارید می توانید از صندل های با پاشنه یکسره استفاده کنید.

دامن های کوتاه

یکی دیگر از ۶ لباس که نباید با کفش پاشنه بلند پوشیده شود، دامن های کوتاه است. هر چقدر قد دامن شما کوتاه تر باشد باید پاشنه کفش شما نیز به همان اندازه کوتاه شود. پوشیدن دامن خیلی کوتاه همراه با کفش پاشنه بلند می تواند ظاهری نامناسب ایجاد کند. اما در عوض می توانید دامن های کوتاه را با صندل های تخت بپوشید و ظاهری شیک و ترند به وجود آورید.

شلوارهای گشاد

یکی از پوشیدن کفش های پاشنه بلند همراه با شلوارهای گشاد می تواند قد پاهای شما را بلندتر نشان دهد اما نکته مورد توجه این است که نوک کفش شما باید بسته باشد و از پوشیدن کفش های پاشنه بلند جلو باز خودداری شود.
رعایت نکات ذکر شده در بالا بسیار با اهمیت است. سعی کنید با رعایت این نکات خود را جزو دسته خانم های خوش پوش و شیک قرار دهید. می توانید دانشته های خود را که حاصل مطالعه این مقاله است با دوستان و خانم های دیگر که علاقه مند به استفاده از کفش های پاشنه بلند هستند به اشتراک بگذارید.

بازدید 396 بار آخرین ویرایش در چهارشنبه, 09 خرداد 1397 10:28
کلیه حقوق این سایت متعلق به بانوی سبزمی باشد.
طراحی و پیاده سازیوبیگو

Search