سایت خبری بانوی سبز

تاریخ شمسی :
جمعه - ۶ اردیبهشت - ۱۳۹۸
تاریخ قمری :
الجمعة / 21 شعبان / 1440
تاریخ میلادی :
Apr 26 2019
ساعت :

بانوی سبز سایت خبری مخصوص بانوان

.مجموعه بانوی سبز با ارائه مطالب خبری،تخصصی و تفریحی و توجه به نیازها و دغدغه های بانوان توانسته جایگاه خوبی را در میان بانوان ایرانی بدست آورد.

بانوی آشپزخانه

دنیایی کودکان

بانوی روز

بانوی خانه

دین و زندگی

سرگرمی

مد روز

بانوی موفق

دوشنبه, 27 شهریور 1396 00:00

رستوران زیرآبی فوق العاده در مالدیو

 

 

 حضور کنار آب تجربه‌ای آرامش‌بخش برای انسان است. قدم زدن کنار رودخانه و یا شنا کردن در دریا و آب‌های اقیانوس از علایق اکثر مردم است. حال تجربه غذا خوردن با عزیزان در میان آب‌های آزاد اقیانوس می‌تواند فراموش‌نشدنی باسد. 

حتما رستوران های زیر آبی زیادی را دیده اید اما این رستوران کاملا از آنچه به چشم یا در عکس ها مشاهده کرده اید، متفاوت است. با افتتاح این رستوران زیر آبی میهمان ها می توانند در عمق اقیانوس، در حالی که با آب های زلال جزیره مالدیو احاطه شده‌اند، غذای خود را میل کنند.

  

این رستوران که «Subsix» نام گرفته، مکانی رویایی اما قابل دسترس است. توریست‌ها برای رفتن به رستوران Subsix که 500 متر از ساحل فاصله دارد، از قایق موتوری استفاده می کنند و به محض ورود با راه پله ای سه لایه رو به رو می شوند. بالای سر آنها نیز لوسترهایی انتزاعی به سبک ایتالیایی طراحی شده است که مانند مرجان ها و ستاره های سفید می درخشند.

  

رستوران زیر آبی «Subsix» مکانی است که می توان بدون ماسک و پوشیدن لباس قواصی یا شنا، به صخره‌های کف آب دست پیدا کرد. شگفتی و شور و شوق میهمان‌ها از همان اولین لحظات ورود به رستوران Subsix آن‌قدر زیاد است که می‌توان گفت که این رستوران یکی از منحصر به‌فردترین مکان‌های موجود در جهان است.

رستوران زیرآبی در مالدیو

 

رستوران زیرآبی در مالدیو

 

رستوران زیرآبی در مالدیو

 

بازدید 249 بار
کلیه حقوق این سایت متعلق به بانوی سبزمی باشد.
طراحی و پیاده سازیوبیگو

Search